aboutus

Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd.

Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd. Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd. Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd.
1 2 3
Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd.
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: بایون
تعداد کارمندان: 150~500
فروش سالانه: 20000000-154600000
سال تاسیس: 2002
صادرات کامپیوتر: 40% - 50%
دربارهی ما
معرفی

چین Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd. نمایه شرکت 0

 

 

آرزوی بشر برای زندگی خوب درست پس از تولد آنها بدون تغییر باقی مانده است.زندگی خوب به دلیل مدرک حرفه ای و آینده نگری قویتر خواهد شد.قلب پاک و حسن نیت منجر به موفقیت بزرگ می شود.مهندسی شیمی Baiyun ، در سال 1985 تاسیس شد ، تلاش بسیار هوشمندانه ای را انجام می دهد و متعهد می شود راه حل های سیستم درزگیر را به دیوار پرده ، شیشه توخالی ، سیستم درب و پنجره ، دکوراسیون داخلی ، ساختمان پیش ساخته و صنعت جهان ارائه دهد.علاوه بر این ، Baiyun منجر به رشد پایدار ایمنی ، بهداشت و سبز صنعت می شود و از جزئیات جزئی به راه حل کامل شما کمک می کند.

بایون یکی از اولین شرکتهای تولیدی و فروش مهر و موم سازه ای سیلیکونی است که توسط کمیسیون اقتصادی و بازرگانی دولتی تصویب شده است.شرکت ما تنها یکی از صنایع بود که توسط وزارت ساخت و ساز به عنوان "پایه تظاهرات صنعتی سازی فناوری جدید مهر و موم ساختمان" رتبه بندی شد و بایون به عنوان "پایگاه همکاری بین المللی" که توسط وزارت اعطا شده است رتبه بندی شده است. علوم و فنون دولت و "یکی از اولین پایگاه های پیش ساخته صنعتی پیش ساخته ایالت" که توسط وزارت مسکن و توسعه شهری و روستایی اعطا شده است.علاوه بر این ، Baiyun مهمترین شرکت با فناوری پیشرفته برنامه ملی مشعل است و سازمانی با مارک تجاری مشهور چینی است که توسط دفتر علائم تجاری تحت اداره امور خارجه صنعت و تجارت تأیید شده است.


شرکت ما اولین خط تولید مداوم اتوماتیک چین را تأسیس کرده است که دارای سطح مالکیت معنوی پیشرفته و انحصاری جهان است.ما همچنین بیش از 330 حق ثبت اختراع داریم (حق ثبت اختراع بیش از 60٪ است) و اولین آزمایشگاه CNAS صنعت که توانایی تست آن پنج استاندارد را پوشش می دهد.بایون در تهیه و بازنگری 190 استاندارد بین المللی و صنعتی و در بازنگری شش استاندارد بین المللی مشارکت داشته است.بایون همچنین یک مرکز فنی استانی ، یک مرکز تحقیق و توسعه فناوری مهندسی ، یک مرکز تحقیقات پس از دکترا و یک ایستگاه کاری سازمانی برای یک آکادمیسین متخصص تأسیس کرده است.بایون به روشی حرفه ای ، فداکارانه و متمرکز کار می کند و تلاش می کند تا در زمینه مواد شیمیایی جدید نقشی پیشرو داشته باشد و به کاربران اجازه دهد تجربه فوق العاده ای در استفاده از محصول ما داشته باشند.

مردم با اعتماد به نفس و پرشور باویون که پر از خودسازی و آفتاب هستند ، به ارزشهای اصلی "احساس مسئولیت ، ایجاد ارزش و تقسیم میوه" پایبند هستند و مسئولیتهای خود را قلباً یاد می گیرند و هرگز قصد اصلی خود را فراموش نمی کنند.همه کارکنان ما سخت تلاش خواهند کرد تا چشم انداز شرکتی "مارک پیشرو درزگیر جهان" را تحقق بخشند و وفادارترین اتحاد مسئولیت شما باشند.

بایون قول می دهد با شما همکاری کند تا شهر را زیباتر کند و به سمت آینده ای درخشان و زندگی برجسته حرکت کند.

 

تاریخ

در سال 1985 ، کارخانه چسب موسیقایی گوانگژو Baiyun که توسط دولت اداره می شود تأسیس شد.

در سال 1992 ، فناوری تولید چسب سیلیکون (این فناوری در فضای هوایی و هواپیمایی اعمال شده است) که برای اولین ماهواره مصنوعی چین برای تولید و تولید سری محصولات چسب سیلیکون اعمال شد.

در سال 1998 ، شرکت ما به عنوان یکی از اولین شرکتهای تولیدی درزگیر سیلیکونی ساختاری توسط کمیسیون اقتصادی و بازرگانی ایالتی و به عنوان یکی از اولین شرکتهای فروش مهر و موم سیلیکونی ساختاری کمیسیون اقتصادی و بازرگانی دولتی مورد تأیید قرار گرفت. .

در سال 1998 ، SS621 به عنوان محصول جدید ملی توسط کمیسیون اقتصادی و بازرگانی دولتی تصویب شد و برای اولین بار در میان محصولات مشابه در چین تصویب شد.

در سال 1998 ، شرکت ما به عنوان شرکت با فن آوری بالا از گوانگژو و شرکت سودمند گوانگژو در نوآوری فناوری رتبه بندی شد.

در سال 1999 ، محصول ما SS621 / SS622 به عنوان پروژه اصلی تبلیغ برای دستیابی به فناوری توسط وزارت ساخت و ساز ذکر شد.

در سال 1999 ، شرکت ما گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 را از مرکز چین برای صدور گواهینامه کیفیت ساختمان به دست آورد و اولین شرکت تولیدی چینی برای چسب سیلیکون است که این گواهینامه را دریافت کرده است.

در سال 2000 ، مرکز تحقیقات گوانگدونگ بایون برای فناوری مهندسی چسب موسیلاژ راه اندازی شد تا به عنوان تنها مرکز تحقیقاتی فن آوری مهندسی استان برای ساخت درزگیر در همان صنعت چین تبدیل شود.

در سال 2000 ، شرکت ما در 1997 و 1999 توسط دولت شهرداری گوانگژو به عنوان گروه پیشرفته رتبه بندی شد.

در سال 2001 ، محصول تجاری Baiyun به مارک تجاری معروف گوانگژو اعطا شد.

در سال 2002 ، شرکت ما گواهینامه سیستم مدیریت بین المللی ISO9001 و ISO14001OHSAS1801 را توسط BSI (موسسه استاندارد انگلیس) به دست آورد و اولین شرکت در همان صنعت بود که گواهینامه کیفیت محیط زیست و بهداشت را دریافت کرد.

در سال 2002 ، شرکت ما اولین خط تولید مداوم اتوماتیک چین را برای چسب سیلیکون تاسیس کرد که دارای سطح پیشرفته جهان است

در سال 2002 ، بایون به عنوان علامت تجاری معروف گوانگدونگ رتبه بندی شد.

در سال 2002 ، پایگاه آموزش خارج از دانشگاه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی چین جنوبی و پایگاه تمرین تولید برای دانشجویان دانشگاه Zhongshan در کارخانه چسب Mucilage Baiyun راه اندازی شد ، که پایه محکمی برای پرورش استعدادها برای چسب موسیلاژ ایجاد کرد.

در سال 2002 ، شرکت ما برای 12th دستاوردهای برجسته مدرن برای مدیریت شرکت گوانگدونگ مقام اول را به دست آورد.

در سال 2003 ، کارخانه چسب گوانگژو Baiyun Mucilage Mucilage پس از بازسازی ، به شرکت صنعتی مهندسی شیمی Baiyun تبدیل شد.

در سال 2003 ، سری Sealant بایون به عنوان محصول پیشنهادی پروژه ساختمان المپیک و پروژه ملی مهندسی ساختمان کلید توسط مرکز ملی نظارت بر کیفیت و آزمایش مهندسی ساختمان و سایر نهادهای معتبر تبدیل شد.

در سال 2003 ، شرکت ما از سال 2000 تا 2002 توسط دولت شهرداری گوانگژو به عنوان گروه پیشرفته رتبه بندی شد.

در سال 2003 ، شرکت ما تنها "جایزه علم و فناوری ساختمان چین" از همان صنعت را به دست آورد.

در سال 2003 ، شرکت ما برای ایجاد ایستگاه تحقیقاتی دکترا در شرکت تأیید شد.

در سال 2004 ، نسل جدیدی از محصولات SS922 سیلیکاژل ساختمانی با عملکرد فوق العاده بالا توسط کارشناسان وزارت ساخت احراز هویت شد.

در سال 2004 ، شرکت ما به پایگاه تولید صنعتی سازی چسب مهر و موم ساختمانی وزارت ساخت و ساز تبدیل شد.

در سال 2005 ، شرکت ما به عنوان یک شرکت مهم با فناوری پیشرفته رتبه بندی شد.

در سال 2005 ، شرکت ما توسط دفتر مالکیت معنوی گوانگدونگ به عنوان یک شرکت سودمند ارزیابی شد.

در سال 2005 ، چسب Baiyun با عملکرد فوق العاده ، ارزیابی برای دستیابی به فن آوری توسط وزارت ساخت و ساز را تصویب کرد.

در سال 2005 ، شرکت ما اولین شرکت چین شد که شناسایی صنعت مهر و موم سیلیکون را تصویب کرد.

در سال 2006 ، شرکت ما اولین شرکت از همان صنعت شد که ده جایزه موفقیت ساخت و ساز دولت را به دست آورد.

در سال 2006 ، سیلانت سیلیکون بایون به عنوان مارک معروف چینی توسط اداره امور نظارت و کنترل کیفیت و قرنطینه تأیید شد.چسب Baiyun به عنوان مارک معروف گوانگدونگ توسط دولت گوانگدونگ برای نظارت بر کیفیت و فناوری رتبه بندی شد.

در سال 2007 ، شرکت ما به عنوان مارک تجاری عالی گوانگدونگ سال 2006 رتبه بندی شد.

در سال 2007 ، "یک مخزن واکنش بافر" ما به عنوان جایزه عالی ثبت اختراع گوانگدونگ شناخته شد.

در سال 2007 ، جلسه ارتباط میدانی در مورد "روش کار هماهنگ" که توسط سازمان سازمان کمیته مرکزی CPC برگزار شد.در شرکت ما برگزار شد

در سال 2007 ، ماده عملکرد ویژه فلوروسیلیکون آلی جدید که پروژه صندوق ویژه بازسازی صنعتی توسط مرکز فنی سازمانی گوانگدونگ در سال 2007 بود که توسط مرکز فنی شرکت ما اعمال شد ، به عنوان یک پروژه تأیید شد.

در سال 2008 ، جلسه تبادل مشترک چین و اوکراین در شرکت ما برگزار شد.علاوه بر این ، مراسم افتتاحیه پایگاه همکاری بین المللی و مرکز تحقیقات مشترک چین و اوکراین ترتیب داده شد.

در سال 2008 ، کارگاه مداوم ما توسط اتحادیه اتحادیه های کارگری چین به عنوان "پیشگام کارگران" رتبه بندی شد.

در سال 2008 ، لاستیک سیلیکون de-ethanol RTV که به طور مستقل توسط شرکت ما تولید شد ، جایزه سوم پیشرفت علمی گوانگژو و اولین جایزه پیشرفت علمی منطقه Baiyun را به دست آورد.

در سال 2008 ، شرکت ما به عنوان یکی از 100 شرکت خصوصی برتر گوانگدونگ رتبه بندی شد.

در سال 2008 ، بایون به عنوان علامت تجاری معروف گوانگدونگ رتبه بندی شد.

در سال 2009 ، مراسم افتتاحیه موسسه تحقیقات بین المللی فناوری گوانگدونگ بایون - اولین پلت فرم همکاری شرکت گرا برای تحقیقات علمی بین المللی به رهبری دولت چین برگزار شد.

در سال 2010 ، شرکت ما به عنوان ایستگاه کاری سازمانی برای آکادمیسین متخصص گوانگدونگ و مدل سازمانی برای مالکیت معنوی گوانگدونگ رتبه بندی شد.

در سال 2011 ، شرکت ما به عنوان شرکت نوآورانه گوانگدونگ توسط وزارت علوم و فناوری استان گوانگدونگ رتبه بندی شد.

در سال 2011 ، شرکت ما با مشارکت برجسته به عنوان شرکت رتبه بندی شد.

در سال 2012 ، شرکت ما جایزه عالی چهاردهمین اختراع ثبت شده چینی را به دست آورد.

در سال 2012 ، شرکت ما به عنوان یک شرکت عالی برای نوآوری در فن آوری رتبه بندی شد.

در سال 2012 ، شرکت ما به عنوان یکی از ده شرکت عالی در صنعت ارگانوسیلیکون چین رتبه بندی شد و در تاریخ عمومی صنایع شیمیایی چین قرار گرفت.

در سال 2013 ، شرکت ما به عنوان شرکت نمونه گوانگژو برای تحول و ارتقا صنعت تولید رتبه بندی شد.

در سال 2013 ، شرکت ما اولین جلسه عضو شورای اتحاد جدید گوانگژو برای نوآوری در مدارس شد و به عنوان یک شرکت برتر برای مالکیت معنوی ملی رتبه بندی شد.

در سال 2015 ، شرکت ما موفق به تحقیق در مورد خط تولید مداوم هوشمند اتوماتیک سبز تمیز سبز شد و آن را برای اجرای "ساخت کشور چین" به بهره برداری رساند.

در سال 2015 ، شرکت ما برنده جایزه کیفیت دولت شد که نشان می داد شرکت ما برجسته تر می شود.

در سال 2015 ، علامت تجاری Baiyun به عنوان علامت تجاری معروف چین رتبه بندی شد.

در سال 2015 ، شرکت ما به عنوان "شرکت اصلی صنعت در حال ظهور استراتژیک گوانگدونگ" انتخاب شد.

در سال 2016 ، شرکت ما دو جایزه به عنوان "تأثیرگذارترین مارک" و "ابتکاری ترین محصول کمکی" جایزه Jinxuan را از آن خود کرد.

در سال 2016 ، Baiyun به عنوان مارک تجاری عالی گوانگدونگ رتبه بندی شد.

در سال 2017 ، شرکت ما به عنوان "یکی از اولین پایگاه های صنعتی پیش ساخته" توسط وزارت مسکن و توسعه شهری و روستایی انتخاب شد.

در سال 2017 ، بایون به عنوان اولین مارک منتخب املاک و مستغلات در صنعت مهر و موم رتبه بندی شد.

در سال 2018 ، بایون به عنوان "یکی از ده مارک برتر اولین انتخاب چسب ساختمانی" رتبه بندی شد و در جایگاه اول قرار گرفت.

در سال 2018 ، شرکت ما به عنوان اولین تأمین کننده در میان 500 شرکت برتر در زمینه توسعه املاک و مستغلات چین (سیلانت) رتبه بندی شد.

در سال 2019-بایون در تأمین کننده یکپارچگی استراتژیک (دسته مهر و موم کننده داخلی) املاک و مستغلات چین مقام اول را به دست آورد

زنجیره صنعت

 

در سال 2020-Baiyun به تنها شرکت مهر و موم در صنعت تبدیل شد که برنده "نام تجاری تأثیرگذار" برای چهار نفر شده است

بارهای متوالی

 

 

سرویس

شرکت ما درگیر تحقیق و ایجاد خدمات فنی جدید است. در عین حال ، ما از نظر طراحی و بررسی نقشه ، آزمون مربوط به مرحله اولیه ، راهنمایی ساخت ، آموزش فنی و ارتباطات ، پیگیری کل فرآیند ، راهنمایی و خدمات در حین فروش به مشتریان راه حل های سیستماتیک کل فرآیند و خدمات فنی ارائه می دهیم. ، و بازدید مجدد فنی پس از فروش.

تیم ما

نوآوری فناوری قدرت اصلی توسعه پایدار و سالم ماست.برای سالها ، Baiyun اهمیت زیادی برای ساخت سکوی فناوری داده است و توانایی ما را برای نوآوری در فن آوری بهبود می بخشد ، که موفقیت قابل توجهی کسب کرد.در حال حاضر شرکت ما دارای یک مرکز تحقیقاتی پس از دکترا ، یک ایستگاه کاری سازمانی برای یک آکادمیسین متخصص ، یک پایگاه نمایشی برای صنعتی شدن فناوری جدید مهر و موم ساختمان ، یک پایگاه همکاری بین المللی ، یک پایگاه صنعتی پیش ساخته ایالتی ، یک فناوری مهندسی استان است مرکز تحقیق و توسعه و یک مرکز فنی سازمانی استانی.ما همچنین یک تیم تحقیقاتی قدرتمند داریم که متشکل از دانشگاهیان ، اساتید ، مهندسین ارشد ، پزشکان و استادان است.

شرکت ما به جاده متمرکز بر شرکت متمرکز بر بازار متمرکز شده و تولید و تحقیقات را ادغام می کند.در چین ، ما همکاری نزدیک تحقیق صنعت و دانشگاه را با دانشگاه Tsinghua ، دانشگاه Zhongshan ، دانشگاه فناوری جنوب چین ، دانشگاه سیچوان ، م Instituteسسه شیمی گوانگژو آکادمی علوم چین و غیره ایجاد کرده ایم. علاوه بر این ، ما به مدت طولانی وارد شده ایم همکاری علمی و فناوری با آکادمی ملی علوم اوکراین ، آکادمی ملی علوم جمهوری بلاروس و غیره

استرس زیاد در تحقیقات علمی عامل اساسی برای ثابت ماندن شرکت در بازار و برخورداری از شهرت بالا است.انجام تحقیقات علمی به شدت و بکارگیری فناوری جدید ، فرآیند جدید و مفهوم جدید در تولید ، کلید جادویی بایون برای پیشگامی در صنعت است.در سال 2002 ، شرکت ما با موفقیت اولین خط تولید مداوم اتوماتیک اختصاصی چین را تأسیس کرد.تا کنون ، درجه اتوماسیون خط تولید ما در همان قلمرو فراتر از حد باقی مانده بود.

بایون در تدوین و ارتقا national استاندارد ملی و صنعتی نقشی اساسی دارد.بایون مسئول تهیه و تهیه 138 استاندارد بین المللی و صنعتی بود.از سال 1999 ، شرکت ما اولین حق ثبت اختراع را درخواست کرد.تاکنون ، بایون بیش از 200 حق اختراع ثبت شده و دو بار برنده جایزه عالی برای ثبت اختراع چین شده است.

اطلاعات تماس